Wiatrówka pistolet Heckler & Koch HK45 4,46 mm

Nowy

Wiatrówka pistolet Heckler & Koch HK45 4,46 mm to wierna replika z metalowym zamkiem, strzelająca kulkami stalowymi 4,46 mm, zasilana CO2. Podobnie jak w wersji palnej, wiatrówkę wykonano z metalu i lekkich, wytrzymałych polimerów.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Dostępne

299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

płatność tpay

Więcej informacji

Wiatrówka pistolet Heckler & Koch HK45 4,46 mm to wierna replika z metalowym zamkiem, strzelająca kulkami stalowymi 4,46 mm, zasilana CO2. Podobnie jak w wersji palnej, wiatrówkę wykonano z metalu i lekkich, wytrzymałych polimerów. Zastosowanie metalowego zamka, zwiększa masę pistoletu, przez co mamy wrażenie obcowania z bronią palną. Wykorzystane materiały wysokiej jakościzapewniają odporność na zużycie i uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem, czy zderzeniem z twardą powierzchnią.

W pneumatycznej replice znalazły się najważniejsze szczegóły konstrukcji H&K 45, tj.:

ergonomiczna profilowana rękojeść o antypoślizgowej fakturze, umożliwiająca pewny chwyt podczas strzelania

bezpiecznik skrzydełkowy, którego przełączenie zapobiega oddaniu przypadkowego strzału; takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczną zabawę, należy tylko pamiętać, by odbezpieczać wiatrówkę tuż przed oddaniem strzału, w ten sposób unikniemy sytuacji groźnych dla użytkownika i osób postronnych

dwustronna dźwignia zwalniająca magazynek, co pozwala na sprawną wymianę magazynka zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne

dolna szyna Picatinny, na której można zamontować dodatkowe akcesoria, takie jak celownik laserowy (przyspieszający celowanie na małych odległościach) albo latarka taktyczna (umożliwiająca kontynuowanie strzelania nawet po zapadnięciu zmroku

system spustowy Single Action/Double Action, pozwalający na skrócenie drogi spustu (a co za tym idzie - oddawanie precyzyjniejszych strzałów) oraz strzelanie z wykorzystaniem samonapinacza.

Wiatrówka H&K 45 posiada metalowy, wyjmowany z rękojeści magazynek mieszczący 19 śrucin stalowych 4,46 mm, dzięki któremu możemy długo cieszyć się dynamiczną zabawą, bez konieczności częstego uzupełniania amunicji. 12-gramowa kapsuła CO2 montowana jest pod okładziną rękojeści, co pozwala na jej szybką i wygodną wymianę. Sprężony dwutlenek węgla wystrzeliwuje kulki zprędkością początkową 122 m/sek., co zapewnia zachowanie celności i dużej siły na dystansie do kilkunastu metrów. Podczas strzelania rekreacyjnego można przekonać się o dużej mocy wiatrówki, ustawiając jako cele puszki lub butelki z wodą, każde trafienie to gwarantowany widowiskowy efekt!

Pistolet Heckler & Koch HK45 to wiatrówka o nowoczesnej linii, ergonomicznej budowie oraz wygodnej obsłudze manualnej, co z pewnością docenią wszyscy miłośnicy współczesnej broni i strzelectwa rekreacyjnego. Firma HK to synonim jakości i wytrzymałości konstrukcji, zakupiona „czterdziestka piątka” z pewnością posłuży użytkownikowi przez długi czas i dostarczy sporo satysfakcji podczas treningów strzeleckich oraz spotkań na świeżym powietrzu w gronie rodziny i przyjaciół.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Wiatrówka pistolet Heckler & Koch HK45 4,46 mm

Wiatrówka pistolet Heckler & Koch HK45 4,46 mm

Wiatrówka pistolet Heckler & Koch HK45 4,46 mm to wierna replika z metalowym zamkiem, strzelająca kulkami stalowymi 4,46 mm, zasilana CO2. Podobnie jak w wersji palnej, wiatrówkę wykonano z metalu i lekkich, wytrzymałych polimerów.

Napisz opinię