O nas

                  W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i duże zainteresowanie pozyskiwaniem zwierzyny za pomocą wabików, firma Gunbroker.pl rozpoczęła w roku 2010 produkcję wabików.Wytwarzamy wabiki na lisy, kozły, bażanty, dziki i daniele, kaczki, gęsi, bażanty oraz byki. Wszystkie wabiki wykonane są z twardego drewna, wyposażone w najlepsze na rynku metalowe i plastikowe stroiki.

Posiadamy w ofercie również wabiki miechowe (działające jak Scotch Predator Call) niewymagające dmuchania, co jest korzystne podczas wykorzystywania ich w bardzo niskich temperaturach. Wykonujemy również obsługę posprzedażną, tzn. wymianę stroików oraz inne drobne naprawy.Wszystkie nasze produkty są projektowane przez doświadczonych myśliwych – wabiarzy, testowane w łowiskach. Są starannie wykonane i estetycznie zapakowane.

Polecamy wszystkim myśliwym zakup naszych produktów i samodzielne testowanie w łowiskach.

 

DARZ BÓR!

FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE:

Hunting Travel – Polowania i Łowiectwo

Sławomir Pawlikowski właściciel biura polowań

„Pawlikowski Hunting Travel”

specjalista od wabienia zwierzyny, posiadam uprawnienia do wyceny medalowej trofeów łowieckich na szczeblu krajowym.

Oferuję organizację polowań w Polsce, Białorusi, Rosji i Słowacji a także innych imprez łowieckich o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym. W trakcie polowań oferuję także naukę wabienia zwierzyny za pomocą wabików manualnych.

Polecamy polowanie na dzika.